Systém dodávek náhradních dílů

Náš sofistikovaný systém dodávek náhradních dílů a příslušenství je zárukou rychlé a kvalitní realizace servisních služeb, nebo prodeje zboží „přes pult“. Evropský logistický systém Suzuki je založen na přímé distribuci zboží, všem autorizovaným partnerům Suzuki v ČR, z několika skladů v EU. Náhradní díly a příslušenství objednávejte výhradně u autorizovaných partnerů Suzuki.

Upozornění pro zákazníky

Společnost Magyar Suzuki Corporation Ltd. branch office Czech Republic, organizační složka zastupuje a zajišťuje prostřednictvím sítě autorizovaných partnerů servis a dodávky náhradních dílů pro automobily vyrobené společnostmi Suzuki Motor Corporation, Japonsko, Magyar Suzuki Corporation, Maďarsko a Maruti Suzuki India Ltd., Indie. U individuálně dovezených automobilů, licenčně vyráběných jinými výrobci, se obracejte na zastoupení a síť autorizovaných partnerů těchto výrobců.

Identifikace automobilů námi zastupovaných výrobců

VIN kód ( výrobní číslo ) automobilu začínající :
JSA - Suzuki Motor Corporation, Japonsko
TSM - Magyar Suzuki Corporation, Maďarsko
MA3 - Maruti Suzuki India Ltd., Indie
MMS - Thai Suzuki Motor Corporation Ltd., Thajsko

SUZUKI originální náhradní díly (SUZUKI Genuine Parts)

SUZUKI originální náhradní díly jsou vyráběny stejným výrobním procesem a za použití nejmodernějších technologií jako díly, které jsou používané při výrobě nového automobilu. Použití originálních náhradních dílů SUZUKI zaručuje jejich snadné použití a bezpečný provoz Vašeho automobilu. SUZUKI originální díly můžete zakoupit u všech autorizovaných prodejců, nebo servisů SUZUKI.

Oleje a maziva Suzuki ECSTAR

Olej ECSTAR je šetrný k životnímu prostředí a je vyvinut tak, aby chránil celosvětové životní prostředí, v němž si budoucí generace zaslouží trvale žít. Originální složení umožňuje vysoký výkon a splňuje nejpřísnější normy spotřeby paliva pro motory Suzuki.

Směs syntetického oleje určeného pro vysoký výkon a příměsí řadí olej ECSTAR nad běžné motorové oleje s ohledem na vlastnosti tření, čisticí schopnost motoru a tepelnou stabilitu. Proto dosahuje olej ECSTAR pozoruhodné úspory paliva a chrání motor.